Jolanta
dodano 7 dni temu

Obróbka skór wołowych. 14,68 euro na start! Mnóstwo dodatków do pensji!

Nijmegen Holandia
14.68  EUR / h
Wyświetleń: 35Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Agencja Zatrudnienia Flexcraft  ( KRAZ 273) oferuje pracę w przetwórstwie naturalnych skór wołowych.
 Oferta pracy tymczasowej

HOLANDIA/ NIJMEGEN
Oferujemy pracę w firmie zajmującej się obróbką skór wołowych gdzie naturalny produkt zostaje poddany preparacji, zachowując przy tym wysoką jakość. Skóry zwierzęce trafiają na różne działy produkcji zależnie od ich właściwości/koloru.

  • Zakres obowiązków
Praca polega na soleniu, wykrawaniu i analizie krowiej skóry oraz kontroli jakości. W kolejnym etapie produkt trafia na ekspedycje, gdzie pracownicy pakują skóry i układają gotowy towar na palety oraz wykonują inne prace magazynowe.

Godziny pracy:
    07:00 – 16:00
   17:30 – 02:00
możliwe pracujące soboty

Wynagrodzenie:
13,68 euro/h brutto
pon-pt zmiana wieczorna 125%,
 sobota 125%, niedziela i święta 200%,
 nadgodziny pow. 8 h na dzień 125%,
nadgodziny powyżej 40 h w sobotę 125%,
nadgodziny pow. 40 w niedzielę  i święta 200%

  • Wymagania:
chęci do pracy
 mile widziane doświadczenie

  • Oferujemy:
stabilną zatrudnienie na warunkach holenderskich
zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
dojazdy do pracy
opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Jeśli zainteresowała Cie oferta wyślij swoje CV lub zadzwoń +48 512 489 966

Regulamin portalu Jober.pl

Flexcraft Polska

+48 512489966
Osoba Kontaktowa
Jolanta
strona www:
www.flexcraft.pl