dodano 3 miesiące temu

Praca w szklarni lub szkółce drzewek- Holandia./ Pracownik produkcji

Nieuw-Vennep Holandia
Wyświetleń: 531Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Praca w szklarni lub szkółce drzewek- Holandia

Lokalizacja: Nieuw-Vennep, Steenbergen

Zakres obowiązków:

  • -szkółka drzewek ozdobnych- praca w szklarni i na zewnątrz
  • - praca przy kwiatach doniczkowych
  • - inne prace przy kwiatach na hali lub w szklarni

-  praca w szklarni z papryką

 Oferujemy:

  • -pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie
  • - transport do pracy (możliwy samochód służbowy)
  • -wypłata co tydzień na Twoje konto

Wymagania:

  • - prawo jazdy
  • - mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • - chęci i motywacja do pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Izabela + 48 570 901 913

Kamila + 48 570 901 414

Więcej informacji :

www.klaverteam.com

FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca

Klaver KARZ 18450

Regulamin portalu Jober.pl

Klaver Sp. z o.o.

+48 570901414
Osoba Kontaktowa
Kamila Klaver