Anita Baron
dodano około 2 miesiące temu

Pracownik do pielęgnacji terenów zielonych

Molenschot Holandia
16-19  EUR / h
Wyświetleń: 221Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok
Poszukujemy pracownika na stanowisko pracowników do utrzymania dobrej kondycji terenów zielonych z dobrą znajomością języka angielskiego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania związane z utrzymaniem i pielęgnacją ogrodów, w tym:

  • Pielęgnacja roślin: sadzenie, podlewanie, przycinanie, nawożenie oraz ochrona roślin przed szkodnikami i chorobami.
  • Utrzymanie terenów zielonych: koszenie trawników, usuwanie chwastów, grabienie liści oraz dbanie o estetyczny wygląd ogrodu.
  • Zarządzanie narzędziami i sprzętem: odpowiednie użytkowanie i konserwacja narzędzi ogrodniczych oraz dbałość o ich stan techniczny.
  • Komunikacja: współpraca z innymi członkami zespołu oraz kontakt z klientami w języku angielskim, w celu zapewnienia najwyższej jakości usług ogrodniczych.

Wymagania:

  •      Znajomość języka angielskiego: umiejętność komunikacji w mowie i piśmie.
    • Doświadczenie: wcześniejsze doświadczenie w pracach ogrodniczych będzie dużym atutem.
    • Zdolności manualne i fizyczne: umiejętność wykonywania prac fizycznych oraz obsługi narzędzi ogrodniczych.
    • Zdolności organizacyjne: umiejętność planowania i realizacji zadań w terminie.
    • Pasja do ogrodnictwa: zamiłowanie do pracy na świeżym powietrzu i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia i możliwość awansu na wyższe stanowiska.
  • Przyjazne środowisko pracy: współpraca z doświadczonym zespołem i praca w pięknych otoczeniach.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, lubisz pracę w ogrodzie i potrafisz komunikować się w języku angielskim, zapraszamy do aplikowania na nasze stanowisko. Prosimy o przesyłanie CV  na adres email: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

Interim Jobs

Roosendaal, Holandia
0638275790
Osoba Kontaktowa
Anita Baron