dodano około 16 godzin temu

€14,50 euro brutto – operator wózka widłowego przedniego - Moerdijk

Moerdijk Holandia
Wyświetleń: 9Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

€14,50 euro brutto  – operator wózka widłowego przedniego - Moerdijk

Zatrudnimy osoby do pracy jako operatorzy wózka widłowego przedniego w magazynie z artykułami sezonowymi, które trafiają do sklepów Lidla.

Miejsce pracy: Moerdijk

Zakres obowiązków:

·       wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym,

·       wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego.

Wymagane umiejętności:

·       certyfikat – wózki widłowe przednie,

·       doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

·       angielski na poziomie komunikatywnym,

·       mile widziane prawo jazdy.

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień - na konto bankowe.

Pewne godziny!

Atrakcyjne warunki, pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i wszystkich formalności na miejscu.

Zadzwoń na numer +48 504 181 439 Agata bądź wyślij CV na adres [email protected]

Jeśli nie ta oferta to dobierzemy Ci inną - co tydzień nowe propozycje!

Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Oferta pracy tymczasowej

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Flexcraft

Opole, Polska
+48504181439
Osoba Kontaktowa
Angelika Sieradzka
strona www:
flexcraft.nl