Intraservis
Julia Maksimova
dodano 4 miesiące temu

Zbiór truskawek wiszących w szklarni

Melderslo Holandia
Wyświetleń: 660Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Miejscowość : Holandia 5768RC Meijel i okolice

Obowiązki:

  • zrywanie, sortowanie, pakowanie truskawek

  • przygotowywanie owoców do wysyłki

Oczekujemy:

  • doświadczenie przy zbiorach truskawek, jeżyn, malin lub borówek będzie atutem

  • motywacji do pracy

  • wzrost min.165 cm

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 15,82 euro brutto/h(od 01/07 - 16,22 euro brutto)

  • pracа 8-10 godzin dziennie

  • w tygodniu około 40-50 godzin

Zakwaterowanie: 450 Euro miesięcznie , pokoje 2 osobowe

Dojazd do pracy samochodem: na paliwo 1 euro dziennie/ do 30 euro miesięcznie

Każdy nasz pracownik może dorobić sobie z programem poleceń pracowników:

100 euro za pracownika, który przepracuje cały miesiąc

Regulamin portalu Jober.pl

Intraservis

Szczecin, Polska
+48696971368
Osoba Kontaktowa