ap grupa
dodano 3 miesiące temu

Pracownik produkcji/ montażu sprzętu medycznego (Medemblik, NL)

Medemblik Holandia
Wyświetleń: 905Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Dla holenderskiej firmy zajmującej się produkcją sprzętu medycznego poszukujemy pracowników produkcyjnych/montażowych.

Firma produkuje między innymi worki infuzyjne i plastikowe torby. Praca odbywa się w środowisku bardzo czystym, tak zawanym „cleanroomie”.

Oferta pracy skierowana jest dla osób z własnym zakwaterowaniem, mieszkających do 50 km od Medemblik oraz posiadających środek transportu na dojazdy do pracy.

Obowiązki:

• montaż oraz składanie produktów medycznych (głównie worki do kroplówek, worki do krwi oraz do karmienia przez rurkę, pojemniki na szczepionki), praca jest wykonywana na stojąco,

• praca odbywa się w specjalistycznym środowisku tzw.„cleanroom”, w którym pomieszczenia są sterylne, przeznaczone do montażu produktów medycznych. Przed rozpoczęciem pracy pracownik musi przejść 10 dniowy program szkoleniowy obejmujący naukę prawidłowego noszenia stroju ochronnego zgodnie ze specjalnym protokołem. Za uczestnictwo w szkoleniu pracownik otrzymuje wynagrodzenie.

• praca odbywa się od poniedziałku do piątku,

godziny pracy 6:00-15:00, 15:00-24:00,

Oferta:

• Stawka godzinowa:  14,00 Euro brutto,

• Dodatek 20% za pracę w godzinach 18:00-24:00, dodatek 100% za pracę w dni świąteczne, stała dopłata za czas przed i po zakończeniu zmiany na założenie i zdjęcie kombinezonu ochronnego,

• Zwrot kosztów dojazdu do pracy 0,27 eu/km,

• Płatne 27 dni urlopu w roku,

• Istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy, również w systemie zmianowym (dla osób chętnych)

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem jest znajomość języka niderlandzkiego,

• Brak przeciwwskazań do pracy stojącej,

• Zakwaterowanie prywatne max do 50 km od Mademblik oraz własny środek transportu na dojazdy do pracy,

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas swojego CV droga mailową,

adres e-mail: [email protected]

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się telefonicznie.

Tel:(+) 48 602176444

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

Ogł.: Praca tymczasowa

Regulamin portalu Jober.pl

AP GRUPA

Opole, Polska
+48602176444
Osoba Kontaktowa
ap grupa
strona www:
www.ap-grupa.pl