Flexcraft
Renata
dodano ponad rok temu

11,75 euro brutto  – praca w szklarni  - OD ZARAZ !

Maasdijk Holandia
11.75  EUR / h
Wyświetleń: 1829Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Zatrudnimy osoby do pracy w szklarni przy kwiatach.

Miejsce pracy: Maasdijk

Zakres obowiązków:

Dbanie o sadzonki kwiatów

Sprawdzanie odpowiedniej ilości wodny w doniczkach

Odrywanie uschniętych listków

Pakowane, etykietowanie

Przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi

Wymagane umiejętności:

Mile widziane prawo jazdy

Mile widziane doświadczenie w podobnym miejscu pracy

Wynagrodzenie wypłacane co tydzień - na konto bankowe.

Pewne godziny!

Atrakcyjne warunki, pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i wszystkich formalności na miejscu.

Zadzwoń na numer +48 798 904 815 bądź wyślij CV na adres [email protected]

Jeśli nie ta oferta to dobierzemy Ci inną - co tydzień nowe propozycje!

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Oferta pracy tymczasowej

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Flexcraft

Rotterdam, Holandia
798904815
Osoba Kontaktowa
Renata