DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-13 EUR/h
  • Firma: AB Midden Nederland
  • Kontakt: AB Midden Nederland
  • Telefon: 0302292252
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Nasz klient zajmuje się dystrybucją produktów dla różnych sklepów internetowych i dostarczaniem ich klientom, którzy składają zamówienia za pośrednictwem stron internetowych.

Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 06:30-15:30 i 16:00-01:00 ( praca w weekend dla chętnych)

Po przepracowaniu 240 godzin dostaje się dodatek lojalnościowy w wysokości € 0,30 centów do każdej przepracowanej godziny, po przepracowaniu kolejnych 60 dni podwyżka o następne 0,30 centów.

Klient zapewnia posiłek w czasie pracy (kanapka lub ciepły posiłek)

Stawka podstawowa 12,95€ + 10% do każdej godziny = €14,24

Reachtruck operator

Lelystad

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • Certyfikat na wózki wysokiego składowania typu Reachtruck
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Prawo jazdy - mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Twoim zadaniem jest porządkowanie przychodzących zamówień i upewnianie się, że palety znajdują się we właściwym miejscu
  • upewniasz się, że wszystkie wychodzące zamówienia i towary są gotowe do wysyłki na czas.

OFERUJEMY:

  • Bezpłatny dojazd do pracy(samochód lub rower)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w cenie 34,78 € za tydzień
  • Zakwaterowanie firmowe za 99,50 € za tydzień (pokoje dwuosobowe)
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
  • Opieka koordyantora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.
  • Praca w Holandii/ Lelystad
  • Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na prace na terenie Holandii.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj dłużej i aplikuj już teraz. Masz pytania zadzwoń do mnie pod numer telefonu +31643163869 Do usłyszenia!