Nikola Werckpost
dodano około 2 lata temu

Elektromonter | Monter Instalacji Elektrycznych | 17€

Lelystad Holandia
Wyświetleń: 31Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Potrafisz układać instalacje elektryczne? Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację? Szukasz pracy na dłuższy okres?
Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, mamy dla Ciebie świetną ofertę.
Firma posiadająca ponad 50-letnie doświadczenie w układaniu i montowaniu instalacji elektrycznych, sieciowych oraz RTV poszukuje pracownika na stanowisko MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH.

Jak wygląda praca?
Praca polega na podłączaniu oraz układaniu instalacji w nowo budowanych domach. Będziesz pracował samodzielnie oraz w brygadzie, wykonując swoje obowiązki zgodnie z projektem.

Twoje zadania:
-wykonywanie prac elektro-montażowych
-prowadzenie przewodów i kabli elektrycznych w korytach elektrycznych
-montaż tras kablowych
-wykonywanie instalacji podtynkowych
-biały montaż

Oferujemy:
-100% legalną, holenderską umowę o pracę
-gwarantowaną stawkę €17/h brutto
-dodatki: urlopowy i wakacyjny, w wysokości co najmniej €3,25
-możliwość pracy w soboty za €22,95/h
-transport do i z miejsca pracy
-zakwaterowanie w max 2 osobowych pokojach
-cotygodniowe wynagrodzenie

Nasze oczekiwania:
-co najmniej kilkumiesięczne doświadczenie na w/w stanowisku
-umiejętność czytania rysunku technicznego elektrycznego
-brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
-dobra organizacja pracy własnej
-zaangażowanie, sumienność, estetyka pracy
-chęć do pracy na stałe-komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jeśli to Twój pierwszy wyjazd za granicę, nie przejmuj się, nasi koordynatorzy pomogą Ci w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Holandii.

Regulamin portalu Jober.pl

Werckpost Polska

+48 81 884 70 25
Osoba Kontaktowa