Szymon Rekruter
dodano około 9 godzin temu

Cieśla szalunkowy - wymagane doświadczenie przy szalunkach tunelowych

Leiden Holandia
700  EUR / tydzień
Wyświetleń: 11Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

WYŚLIJ CV NA ADRES [email protected] W TEMACIE E-MAIL PROSZĘ PODAĆ TYTUŁ OFERTY / STANOWISKO

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 10:00 DO 17:00

Wynagrodzenie
700€ netto/ 40h

Tygodniowy koszt zakwaterowania
darmowe - pokoje jednoosobowe

Tygodniowy koszt ubezpieczenia
darmowe

Wymagane języki
Komunikatywny angielski

Branża
Techniczna

Miejscowość
Leiden, Holandia

Opis stanowiska

Praca polega na wykonywaniu szalunków tunelowych

Gwarantujemy

Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

Tygodniowy system wypłat

Dużą liczbę godzin pracy

Długoterminową współpracę

Wymagania

Doświadczenie w pracy przy szalunkach tunelowych

Cv w języku angielskim

Prawo jazdy oraz własny samochód

Certyfikat VCA

Kontakt

tel./ whatsapp +48 733 200 050

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE OFERTY NA jobnl.eu/offers

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA WhatsApp I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI OFERTAMI

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

jobnl.eu

Skawina, Polska
733200050
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.jobnl.eu