DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

pracownik betoniarni

Miejsce pracy: Leeuwarden, Holandia

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

Dla naszego klienta w rejonie Leeuwarden  (8491 PA Akkrum) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik budowlany - wylewanie betonu https://www.dambeton.nl/

Zakres obowiązków:

na długich stołach rozkłada sie konstrukcje, druty pod wylewkę betonu

przygotowywanie stołów do wylewania betonu

robienie zbrojenia

zacieranie betonu

Praca na hali przy otwartych drzwiach.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres czasu

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Praca  na dłuższy okres czasu, STABILNE ZATRUDNIENIE od poniedziałku do piatku (rowniez mozliwosc wykonywania pracy w soboty)

Stawka € 13,42 /h brutto

Pełen etat: okolo 50-60 h tygodniowo

Dobre zakwaterowanie (koszt € 97,50 tygodniowo) w m. Grou (zakwaterowanie w domku jednorodzinnym, 5 km do pracy)

Ubezpieczenie zdrowotne € 32,10 tygodniowo

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

z dopiskiem BETON na adres e-mail:

[email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

Marvel Personal Consulting

ROK ZAŁOŻENIA: 2001

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

INFOLINIA: +48 668 816 181

czynna pon-pt 8:00-16:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/