K-Tempoline BV
Katarzyna Templin
dodano 28 dni temu

Pomoc Kuchenna

Hoofddorp Holandia
13.68  EUR / h
Wyświetleń: 178Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Dla naszego klienta firmy cateringowej z okolic Amsterdamu poszukujemy osób do pracy w kuchni. Jest to praca na linii produkcyjnej. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie i pakowanie kanapek, gotowych zestawów na lunch dla supermarketów, kantyn szkolnych i stacji benzynowych.

Obowiązki

  • zachowania wysokiej dbałości o higienę osobistą
  • przygotowywanie kanapek, wrapów i innych przekąsek w kuchni zimnej
  • utrzymanie miejsca pracy i sprzętu w czystości

Wymagania

  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • zdolność do pracy przy taśmie
  • chęć i motywacja do pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałą prace przez cały rok
  • wynagrodzenie na start to 13,68 euro brutto na godzinę, plus dodatki wakacyjne i urlopowe
  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • tygodniowe wynagrodzenie na konto bankowe pracownika
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskiego koordynatora
Regulamin portalu Jober.pl

K-Tempoline Uitzendbureau BV

Hoofddorp, Holandia
0235554060
Osoba Kontaktowa
Kasia Tempoline
strona www:
www.k-tempoline.nl