DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Holandiajobs
  • Kontakt: Luiza Rekruter
  • Telefon: 510769862
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Poszukujemy pracownika na stanowisko: DOSTAWCA JEDZENIA
  • Miejsce pracy: Haga, Hilversum lub Rotterdam
  • Opis stanowiska
  • Praca jako dostawca jedzenia. Praca na rowerze elektrycznym.
  • Jako kurier będziesz wyposażony w sprzęt do pracy w każdych warunkach pogodowych, dzięki któremu będziesz mógł odbierać żywność od różnych dostawców na swoim terytorium i dostarczać zamówienia pod adresy klientów.
  • Zamówienia są wysyłane bezpośrednio na Twój smartfon za pośrednictwem aplikacji online, zawierającej szczegóły odbioru i dostawy.
  • Praca kuriera to doskonały sposób na zarabianie, z którego najchętniej korzystają ludzie młodzi i bardzo sprawni fizycznie, bo dobra kondycja jest podstawą pracy w tym zawodzie.
  • Zlecenie z dostawą przychodzi na telefon poprzez specjalnie stworzoną do tego aplikację, w której jest pokazane miejsce odbioru potraw i dostawy. Aplikacja wyznacza także trasę przejazdu i cały czas nawiguje kuriera podczas przejazdu, dzięki czemu znajomość topografii miasta nie jest wymagana, a cały przejazd nie sprawia większych trudności.
  • W dużych miasta, aby praca na rowerze nie była zbytnio męcząca można sobie wybrać obszar, po którym się będzie poruszać. Praca dodatkowo pozwala zdobyć pierwsze umiejętności w obsłudze klienta. Daje też możliwość lepszego poznania miasta i zakątków, których wcześniej nie było okazji odwiedzić.
  • Wymagania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • chęć wyrobienia zaświadczenia o niekaralności
  • Warunki pracy
  • Praca na rowerze elektrycznym
  • Zapewniony rower oraz ubranie na każdą pogodę
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • ZAKWATEROWANIE 115€/tyg (Pokoje 1, 2 osobowe)
  • Ubezpieczenie 34€/tyg
  • Wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie przy 40 godzinach ok. 420€ netto tygodniowo + napiwki
  • Możliwe nadgodziny codziennie, lecz nie więcej niż łącznie do 60 godzin pracy tygodniowo
  • Stawka godzinowa do 16-20 € brutto/h, dodatek miejski, dodatki zmianowe i napiwki
  • Wypłaty tygodniowe