dodano około 3 godziny temu

Spawacz MIG/MAG

Heijningen Holandia
3000-4000  EUR / m-c
Wyświetleń: 4Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

 LOKALIZACJA:

  • Heijningen

  • Bergen op Zoom

  • Roosendaal

  • Breda

  • Halsteren

  • Klundert

  • Etten-Leur

Zakres obowiązków:

1. Spawanie:

   - Wykonywanie spawania MIG/MAG w celu spełnienia specyfikacji projektu.

   - Zapewnienie zgodności spoin z normami jakości, w tym kontrole wizualne i testy.

2. Szlifowanie i wykańczanie:

- Przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania w celu uzyskania gładkich i wypolerowanych powierzchni spawanych elementów.

- Utrzymywanie najwyższych standardów przygotowania powierzchni i wykończenia gotowych produktów.

3. Montaż:

- Pomoc w montażu wyprodukowanych komponentów, zapewnienie dokładnego wyrównania i właściwego dopasowania.

- Współpraca z członkami zespołu w celu osiągnięcia płynnej integracji spawanych części z końcowymi zespołami.

4. Czytanie rysunków technicznych:

   - Interpretowanie i śledzenie rysunków technicznych w celu zrozumienia wymagań projektu.

   - Przekładanie specyfikacji technicznych na precyzyjne zadania spawalnicze i montażowe.

5. Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami:

- Przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

   - Zapewnienie zgodności z normami i przepisami branżowymi.

Kwalifikacje:

  • Własny samochód;
  • Własne zakwaterowanie;
  • Język angielski lub holenderski minimum B1;
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako spawacz MIG/MAG;
  • Biegła znajomość technik szlifowania i wykańczania;
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych;
  • Znajomość różnych materiałów i technik spawalniczych.

-Ważne certyfikaty spawalnicze (135, 136, 138) będą dodatkowym atutem.

-VCA również będzie dodatkowym atutem.

Regulamin portalu Jober.pl

ETE Consulting Corp. Sp. z. o.o.

Warszawa, Polska
795743552
Osoba Kontaktowa
ETE Collab