Expert International Recruitment sp. z o.o.
Expert
dodano 23 dni temu

Orderpicker w Heijen

Heijen Holandia
Wyświetleń: 36Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Poszukujemy pracowników magazynowych do zbierania zamówień oraz przygotowywania ich do wysyłki przy pomocy skanera ręcznego. Praca w systemie zmianowym, z atrakcyjnymi dodatkami za pracę w różnych porach dnia i tygodnia.

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień
  • Przygotowywanie paczek do wysyłki
  • Obsługa skanera ręcznego
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (A2)
  • Chęci do pracy i dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

·        Wynagrodzenie: 13,68 €/godz. + atrakcyjne dodatki zmianowe

Od poniedziałku do piątku:

    • 19:00-00:00: +35%
    • 00:00-06:00: +45%
    • 06:00-07:00: +35%
  • Sobota: +50%
  • Niedziela: +100%
  • Tygodniowe wypłaty
  • Zakwaterowanie oraz transport służbowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Stabilne zatrudnienie na holenderskich warunkach

Kontakt:
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.
Certyfikat KRAZ: 21920

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Opole, Polska
510958777
Osoba Kontaktowa
Expert
strona www:
praca.expert