dodano 4 miesiące temu

Pracownik Utrzymania Terenów Zielonych Z ANGIELSKIM B1

Heerlen Holandia
14.82  EUR / h
Wyświetleń: 505Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i utrzymanie pięknych, zrównoważonych przestrzeni zewnętrznych w mieście! Szukamy odpowiedzialnych, dbających o szczegóły osób do pracy w krajobrazie. Ciesz się pracą na świeżym powietrzu i atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia!

Miejscowość ;
Landgraaf

WARUNKI
- Atrakcyjna stawka godzinowa: €14,82/h (zawiera dodatek wakacyjny)
- Praca od poniedziałku do piątku: od 7:45 do 16:15
- Darmowy transport do pracy i z powrotem
- Możliwość korzystania z prywatnego transportu(mile widziane i refundowane)
- Zakwaterowanie: max €125/tydzień, wygodne dwuosobowe pokoje, darmowe Wi-Fi
- Projekt na okres 4 miesięcy

Kluczowe Obowiązki:
- Wykonywanie rutynowych prac konserwacyjnych: koszenie, przycinanie, sadzenie
- Utrzymanie czystości i porządku terenów zielonych
- Obsługa sprzętu i maszyn do kształtowania krajobrazu
- Monitorowanie zdrowia roślin i drzew oraz stosowanie odpowiednich zabiegów
- Bezpieczne i wydajne wykonywanie zadań

Czego od Ciebie oczekujemy:
- Dostępność do pracy przez 4 miesiące
- Ważne prawo jazdy kat. B, gotowość do prowadzenia samochodu
- Dbałość o szczegóły i proaktywne podejście do zadań
- Chęć do pracy na zewnątrz
- Dobra motywacja

Warunki Zatrudnienia:
- Kontrakt na czas określony (oparty na układzie zbiorowym ABU CAO)
- Wynagrodzenie: €13,68/h podstawowej stawki + €1,14/h dodatku wakacyjnego = €14,82/h brutto
- Dodatek wakacyjny 8,33% wypłacany z każdą wypłatą tygodniową
- System płatności tygodniowy

Zakwaterowanie:
- Koszt: max €125/tydzień
- Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania lub wynajmu prywatnego mieszkania/pokoju
- Pokoje dwuosobowe, wspólna kuchnia, łazienka, salon, darmowe Wi-Fi

Ubezpieczenie Zdrowotne:
- Koszt: €38,57/tydzień
- Możliwość wyboru pomiędzy ubezpieczeniem grupowym a własnym prywatnym
- Obejmuje podstawową opiekę zdrowotną bez kosztów „udziału własnego”

Transport do Pracy:
- Możliwość zostania kierowcą i otrzymania samochodu służbowego lub busa
- Zwrot kosztów dojazdu w przypadku korzystania z prywatnego zakwaterowania

Kontakt:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres:
[email protected]
Lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 602 460 130

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w przyjaznym środowisku pracy!

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
+48 602 460 130
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban