Solutions Recruitment
dodano 2 miesiące temu

PRACOWNIK MAGAZYNU Z ODZIEŻĄ

Heerlen Holandia
13.68-27.36  EUR / h
Wyświetleń: 333Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Praca w magazynie GXO, amerykańskiej firmy zajmującej się globalną logistyką kontraktową. Magazyn w Heerlen specjalizuje się w odzieży sportowej, obuwiu sportowym oraz innych akcesoriach sportowych.

Miejsce pracy:

Heerlen

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień przy użyciu skanera
  • układanie, rozkładanie palet
  • pakowanie zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • kontrola jakości
  • sortowanie ubrań
  • obsługa zwrotów

Stawka:

  • € 13.68 brutto/h
  • Dodatki zmianowe:
    00:00 – 06:00 – 145% = €19,83
    19:00 – 21:00 – 125% = €17,10
    21:00 – 00:00 – 135% = €18,46
  • Sobota – 150% = €20,52
  • Niedziela – 200% = €27,36

Godziny pracy:

5-zmianowy system pracy

Przykład:

3 dni na noc – 3 dni wolne – 4 dni na popołudnie – 2 dni wolne – 3 dni na rano – 2 dni wolne – 4 dni na noc – 3 dni wolne – 3 dni na popołudnie – 2 dni wolne itp.

Po nocnej zmianie zawsze następują 3 dni wolnego, natomiast po rannej i popołudniowej 2 dni wolnego.

W dni wolne możliwa jest praca w innej grupie i wyrobienie nadgodzin.

Pracownik otrzymuje swój plan pracy na cały rok z góry.

Praca od poniedziałku do niedzieli.

Dodatkowe informacje:

  • po przejściu procesu rekrutacyjnego z naszym rekruterem, zadzwoni do Ciebie koordynator, celem przeprowadzenia kolejnych etapów rekrutacji – jest to bardzo ważne, abyś oczekiwał na kolejny telefon! Rozmowa z koordynatorem jest prowadzona w języku angielskim!
  • wypłatę otrzymasz w drugim tygodniu od rozpoczęcia pracy
  • przyjazd na zakwaterowanie jest możliwy w niedzielę, w godzinach 10:00 – 16:00
  • istnieje możliwość zakwaterowania po stronie Niemieckiej
  • lokacje to: domy, mieszkania lub hotele pracownicze z pokojami dwuosobowymi
  • każdy pracownik musi zabrać ze sobą pościel, kołdrę, poduszkę oraz obuwie robocze
  • z zakwaterowania do pracy można dostać się: pieszo, rowerem lub samochodem, w zależności od odległości (do 10 km rower)
  • istnieje możliwość wypożyczenia roweru w agencji, koszt to 150€ (płatność w ratach, 3×50€, odciągane z 3 kolejnych wypłat). Po zakończeniu współpracy/zdaniu roweru kaucja zostaje w całości zwrócona
  • kierowca samochodu służbowego dostaje dodatek w wysokości 6€; aby zostać kierowcą samochodu służbowego musisz mieć min. 21 lat i roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*
  • dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*
  • cotygodniowe wypłaty !
  • Holenderska umowa o pracę
  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin.
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia.
  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

  • Angielski komunikatywny (komunikacja w języku angielskim)
  • Prawo jazdy
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w sektorze logistycznym

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • € 130 – koszt tygodniowy zakwaterowania. Zakwaterowania są wyłącznie w pokojach jedno lub dwuosobowych, w hotelach, domach, campingach lub mieszkaniach.
  • € 36 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.

*wartość przykładowa.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Apeldoorn, Holandia
+48730969402
Osoba Kontaktowa