HumanBe
Paulina Czuń
dodano 2 miesiące temu

Orderpicker / Magazynier

Heerlen Holandia
14.37-15  EUR / h
Wyświetleń: 256Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Praca jako Orderpicker/Magazynier/EPT na magazynie z art.medycznmi/el. rafineryjne/odzież.

Obowiązki :

  • Przepakowywanie
  • Etykietowani
  • Zbieranie zamówień za pomocą systemu pick by voice i EPT
  • Różne prace magazynowe

Praca w systemie: 2 zmianowym :

  • 06:00-15:00
  • 15:00-24:00

Wynagrodzenie:

14,37-15,06 €/h. brutto + dodatki za nagdodziny i weekendy

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd do pracy
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Holenderska umowa o pracę
  • Komfortowe zakwaterowanie  domkach jednorodzinnych ( 2os na pokój )

Wymagania:

  • Angielski komunikatywny
  • Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • € 125,00 – koszt tygodniowy zakwaterowania.
  • € 36,47 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Rosendaal/Heelreen/Eindhoven/Venray/Tilburg

Przeprowadzamy procez rekrutacyjny od A do Z !

Zaprszam do aplikowania, zespół HumanBe !

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
794106012
Osoba Kontaktowa