HumanBe
Anna Jezienicka
dodano 2 miesiące temu

Order picker / Komisjoner / Magazynier na magazynie ze artykułami sportowymi w Heerlen w Holandii

Heerlen Holandia
13.68  EUR / h
Wyświetleń: 353Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Chcesz pracować ze sprzętem sportowym? Szukasz pewnej pracy na dłużej?

To może być idealna oferta dla Ciebie (oraz Twojego partnera/partnerki, bo przyjmujemy również pary!)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zakwaterowanie w domkach
  • Ubezpieczenie
  • Grafik znany na rok do przodu
  • Duże możliwości rozwoju w firmie

Stawka: 13.68e/h + dodatki za nadgodziny i weekendy, praca na 5 zmian

Wymagania:

  • Wymagany język angielski w mowie i piśmie na poziomie B1
  • Prawo jazdy lub chęci dojazdu rowerem do pracy
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 5-cio zmianowym

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanerów ręcznych
  • Pakowanie i układanie pudeł
  • Praca z wózkiem widłowym

Podoba Ci się taka praca?

Wyślij CV na maila: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HumanBe

Wrocław, Polska
507398746
Osoba Kontaktowa