dodano 4 miesiące temu

Orderpicker na magazynie spożywczym w Heerhugowaard/ Angielski +Prawo Jazdy

Heerhugowaard Holandia
16.68  EUR / h
Wyświetleń: 83Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Dla naszego klienta w Heerhugowaard poszukujemy osoby na stanowisko - ORDER PICKER.

Opis stanowiska:
- Zbieranie zamówień z artykułami spożywczymi.
- Praca w temperaturze +4 stopni Celsjusza.
- Od poniedziałku do piątku na dwie zmiany.

Stawka:
- 13,68 euro/h
- Dodatek w godzinach 19-22: 125%
- Nadgodziny: 125%
- Soboty: 150%
- Niedziele i święta: 200%

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Prawo jazdy.
- Możliwość podjęcia pracy na dłuższy czas.

Zapewniamy:
- Zakwaterowanie.
- Samochód służbowy.
- Ubezpieczenie.
- Wynagrodzenie w euro w systemie tygodniowym.
- Holenderską umowę o pracę.
- Dodatek wakacyjny + urlopowy.

Koszty:
- Zakwaterowanie: 132 euro tygodniowo.
- Ubezpieczenie: 37.86 euro tygodniowo.
- Dojazd do pracy: 5 euro dziennie.
- Dodatek dla kierowców: od 4 do 10 euro dziennie w zależności od liczby pasażerów.

Kontakt:
- CV prosimy wysyłać na: [email protected]
- Kontakt telefoniczny: +48 602 460 130

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HumanBe

Wrocław, Polska
+48 602 460 130
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban