DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personal Service
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Personnel Service obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji czekoladowych ciastek#Praca dla M/K z prawem jazdy #bez znajomości języka

Miejsce pracy: Harderwijk,Holandia

Pracownik Produkcji

Praca w firmie produkującej zdrowe przekąski, ciasteka czekoladowe i pierniki.

Poniżej postaram się przybliżyć Ci ofertę pracy, w którym bierzesz udział.

Holenderska umowa o pracę tymczasową na czas określony: 6 miesięcy

Oferowane średnie wynagrodzenie brutto: € 1.592,40/4 tygodnie

Oferowane wynagrodzenie netto: € 1.242,36/4 tygodnie

System pracy: 3 zmianowy(od poniedziałku do piątku)

WYMAGANIA:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy wyjazd;
  • umiejętności jazdy na rowerze.
  • Prawo jazdy kat.B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie, etykietowanie, przygotowanie do wysyłki;
  • wypiekanie produktów piekarniczych;
  • kontrola jakości.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro, stawka podstawowa 10,74 euro brutto/godzinę + dodatek € 1/godzinę ;
  • gwarantowane 148 godzin/4 tygodnie;
  • dodatek urlopowy 8%(wypłacany co 4 tygodnie);
  • dodatki za pracę w niedzielę 200%;
  • wynagrodzenie co 4 tygodnie; 13 wypłat w ciągu roku!
  • od poniedziałku do piątku w godzinach(6:00-14:00; 14:00-22:00;22:00-6:00)
  • 6-miesięczna holenderska umowa o  pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • możliwość pobierania zaliczki pop pierwszym przepracowanym tygodniu € 75,00/tydzień;
  • zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy około 5km(do dyspozycji rowery służbowe);
  • zapewnione zakwaterowanie zgodną ze standardem SNF(koszt 50 euro netto/tygodniowo);
  • zapewniona bezpłatna odzież robocza;
  • zapewniona prywatna opieka medyczna(koszt ubezpieczenia: € 27,80 netto/tydzień;
  • możliwość pracy w nadgodzinach; każda nadgodzina płatna extra € 0,90;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora  na miejscu;
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie;
  • bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera;
  • organizujemy transport z adresu pod adres do Holandii (koszt pracownika)
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 574 420 040  lub sms Praca,lub przesłanie cv przez  formularz