dodano 10 dni temu

Pracownik magazynowy 14.23€/h

Haga Holandia
14.23  EUR / h
Wyświetleń: 50Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Obowiązki:

  • Skanowanie i zbieranie produktów
  • Praca jest u klienta, który produkuje fotoksiążki, dekoracje, kalendarze, kartki i inne produkty
  • fotograficzne
  • Przeprowadzanie kontroli jakości
  • Pakowanie i sortowanie zamówień
  • Praca od zaraz minimum do końca roku

Warunki pracy:

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie minimum b2 i lepsza
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin na 3 zmiany, co tydzień zmiana.

I ZMIANA 06:00 - 14:00

II ZMNIANA 14:00-22:00

II ZMIANA22:00 - 06:00

  • W każdym tygodniu co najmniej 40 godzin.
  • Brak planów urlopowych w listopadzie i grudniu.
  • (Niewielka) znajomość komputerów
  •  płatne dodatki zmianowe na ofercie na magazyny

06:00 tm 08:00 -> 25% extra

18:00 tm 20:00 -> 25% extra

20:00 tm 06:00 -> 50% extra

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • Zakwaterowanie: Koszt 115€/ tyg, od osoby.
  • Agencja zapewnia pokoje 2-3 osobowe wyposażone w łóżko, szafę, szafkę.
  • Mieszkania mają dobry standard gdzie jest dostęp do polskiej telewizji i internetu.
  • W mieszkaniach znajdują się również podstawowe urządzenia do użytku zakwaterowanych kandydatów, takie jak: pralka, suszarka itp.
  • Ubezpieczenie: Każdy pracownik obowiązkowo musi posiadać ubezpieczenie Holenderskie, koszt ubezpieczenia wynosi 35.52 € tygodniowo od osoby pobierane z wypłaty.
  • W Holandii istnieje możliwość uzyskania zwrotu kosztów ubezpieczenia (Zorgtoeslag) w wysokości do 99€ miesięcznie.

Dodatkowe wymagania:

  • Dojazd do pracy:

Transport do pracy i z pracy jest zapewniony służbowymi samochodami lub rowerami w zależności od odległości zakwaterowania i od miejsca pracy, dojazd rowerem jest do ok 7 km. Podany transport jest bezpłatny.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Holandiajobs

Radom, Polska
660586564
Osoba Kontaktowa
Agata Kozłowska
strona www:
www.holandiajobs.pl