EWL International
Magdalena Czacharowska
dodano 3 miesiące temu

Pielęgniarka

Haarlem Holandia
16000  PLN / m-c
Wyświetleń: 362Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Pielęgniarka – Holandia

Ewl International dla swojego Klienta, jednego z największych pracodawców w regionie Kennemerland w Holandii, placówki medycznej, zajmującej się opieką zarówno nad osobami starszymi, jak i innymi osobami potrzebującym opieki zdrowotnej w różnych sytuacjach życiowych poszukuje Kandydatów na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz

Lokalizacja – region Kennemerland, Holandia

Oferta:

·       Rozpoczęcie pracy jako pielęgniarka – po ukończeniu bezpłatnego kursu językowego i zdaniu egzaminu

·       Bezpłatny 2- częściowy kurs j. niderlandzkiego składa się z:

  Bezpłatny 8- tygodniowy kurs online języka niderlandzkiego na poziomie A1, zakończony testem (kurs musi być ukończony przed wyjazdem do Holandii)

 Bezpłatny stacjonarny 12 - tygodniowy kurs j. niderlandzkiego w Holandii na poziomie A1-B1

·       Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Holandii podczas trwania kursu stacjonarnego (pokoje 1-osobowe z łazienką i wspólna kuchnia)

·       Stypendium miesięczne wypłacane w czasie trwania kursu językowego w Holandii (200 euro miesięcznie, gdy mieszka się z rodziną holenderską lub 500 euro miesięcznie, gdy  wybiera się mieszkanie w domu z innymi pielęgniarkami)

·       Wyżywienie zapewnione (bezpłatne) przy zakwaterowaniu u holenderskiej rodziny, we własnym zakresie przy zakwaterowaniu w domu z pielęgniarkami

·       Zajęcia językowe trwające 8 godzin dziennie (40h/tydzień)

·       Pomoc w znalezieniu pracy na weekend (do 8 godzin w razie zainteresowanie Kandydata)

·       W dni wolne darmowe wycieczki po Holandii w celu zapoznania się z krajem

·       Rozpoczęcie pracy jako pielęgniarka – po ukończeniu kursu językowego i zdaniu egzaminu

·       Praca 32 – 40 godzin tygodniowo

·       Wynagrodzenie wynosi 3.705 euro miesięcznie przy 36-godzinnym tygodniowym czasie pracy

·       Możliwość pozostania na tym samym zakwaterowaniu po rozpoczęciu pracy (po rozpoczęciu pracy - koszty pokrywane przez Kandydata)

Wymagania:

·       Paszport UE

·       Kwalifikacje zawodowe ważne w UE (ukończone studia/szkoła zawodowa, kierunek pielęgniarstwo)

·       Gotowość do nauki języka niderlandzkiego (kurs językowy na poziomie B1, kończący się testem jest w pełni sponsorowany przez klienta)

·       Chęć przeprowadzki do Holandii

·       Doświadczenie nie jest wymagane

·       CV +list motywacyjny

Zadania:

·       Sprawowanie opieki w różnych placówkach opieki zdrowotnej, w tym opieki domowej, opieki w domach opieki, ośrodkach pomocy społecznej dla osób starszych i ośrodkach rehabilitacyjnych

·       Pomoc w codziennych czynnościach

·       Opieka osobista

·       Pomoc w poruszaniu się dla osób starszych

·       Podawanie leków

·       Monitorowanie stanu zdrowia

·       Udzielanie wsparcia emocjonalnego pacjentom

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Warszawa, Polska
Osoba Kontaktowa