Marek Ksiazek
dodano 12 dni temu

Pracownik Serwisu Wymiany Opon-Wulkanizator

Groningen Holandia
14.5-15.5  EUR / h
Wyświetleń: 53Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Będziesz pracował w serwisie samochodowym zajmującym się wymianą opon w jednej z kilku lokalizacji w Holandii - Almelo, Groningen, Deventer lub Rijsen.

Zakres obowiązków to m.in.:

naprawa oraz serwis opon

obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie

obsługa montażownicy, wyważarki, naprawa opon

wymiana opon, wyważanie kół

dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

utrzymywanie ładu i czystości w miejscu pracy

przestrzeganie procedur serwisowych oraz przepisów BHP

Warunki pracy:

pracę w nowoczesnym warsztacie

miłą atmosferę w pracy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym etacie

jednozmianowy system pracy

3 przerwy: 3x po 30 min lub 15min, 60min, 15 min.

tydzień obejmuje 38h pracy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

zakwaterowanie: €115.00 /tydzień

ubezpieczenie: €35.46 /tydzień

transport do pracy: bezpłatny

zakwaterowanie w mieszkaniach, domach lub hotelach

Dodatkowa wymagania:

Doświadczenie nie jest wymagane

Sumienność, Dyspozycyjność

Umiejętność pracy w zespole

Znajomość obsługi urządzeń do serwisu ogumienia

Mile widziane Prawo Jazdy kat. B

Znajomość budowy samochodów

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HolandiaJobs

Radom, Polska
510261510
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.holandiajobs.pl