In Temporis Polska Sp.ZOO
Jarosław Stefaniak
dodano ponad rok temu

Hydraulik

Groesbeek Holandia
13-15.5  EUR / h
Wyświetleń: 1613Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Obecnie dla naszego klienta z Holandii lokalizacja Groesbeek poszukujemy wykwalifikowanych doświadczonych kandydatów na stanowisko: Hydraulik do dłuższej współpracy Jesteś zainteresowany pracą za granicą? Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj już teraz!

Obowiązki:

  • Poszukujemy wszechstronnych hydraulików do wielu różnych projektów
  •  Muszą znać projekty mieszkaniowe lub projekty użytkowe

Niezbędne wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnio zaawansowanym (WARUNEK KONIECZNY)
  • Prawo jazdy Kat.B i samochód na wyjazd
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Wskazane zagraniczne referencje

Z naszej strony oferujemy:

  • Holenderski kontrakt z emeryturą od 1 dnia! Jest możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia między (od 525 Euro do 625 Euro) netto ma tydzień
  • Stawka od 13 do 15.5 Euro brutto
  • Stabilność zatrudnienia jeśli osoba pracuje to utrzymujemy cie w pracy
  • Umowa może być sporządzona w języku niderlandzkim,polskim,rumuńskim,hiszpańskim i angielskim
  • Elastyczność urlopów
  • 20dni płatnego urlopu
  • Darmowe mieszkanie
  • Bezpłatne przechowywanie rzeczy osobistych w naszym magazynie podczas wakacji
  • Certyfikowana agencja przestrzegająca wszystkich praw i przepisów zgodnych z prawem holenderskim
  • UWAGA: W poniedziałek 8 maja jest podpisana umowa w biurze a we wtorek 9 maja start

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail [email protected] lub o kontakt telefoniczny +48 451194534

ROZPATRUJEMY TYLKO POPRAWNIE ZŁOŻONE APLIKACJE KTÓRE ZAWIERAJĄ WSZYSTKIE INFORMACJE O JAKIE PROSIMY

Regulamin portalu Jober.pl

In Temporis Polska sp. z o.o.

Lublin, Polska
451194534
Osoba Kontaktowa