dodano 3 dni temu

Pracownik biurowy - rejestracja - Gorinchem - Holandia

Gorinchem Holandia
Wyświetleń: 78Aplikacji: 11
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Pracownik biurowy - rejestracja - Gorinchem - Holandia (niedziela.nl)

Lokalizacja: Gorinchem

Opis stanowiska pracy:
- Przyjmowanie kandydatów zgłaszających się do biura w celu rejestracji,
- Wprowadzanie danych do systemu,
- Praca z komputerem,
- Udzielanie informacji osobom zarejestrowanym,
- Utrzymanie porzadku w miejscu pracy,
- Współpraca z koordynatorami i działem rekrutacji.

Wymagamy:
- Znajomości języka polskiego,
- Znajomości języka angielskiego,
- gotowości do zaangażowania się na dłuższy okres oraz możliwości zamieszkania w Holandii,
- motywacji i towarzyskości.

Nasza oferta:
- Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach - pracujesz bezpośrednio w biurze,
- Gwarantowane godziny pracy z możliwością nadgodzin, czyli dodatkowych godzin pracy,
- Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
- Gwarantowane ubezpieczenie i składki,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc w organizacji podróży i załatwieniu wszelkich formalności.

Zadzwoń +48 504 181 439 Karolina lub wyślij swoje CV

Nie tego szukasz? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci coś innego! Mamy wiele różnych ofert pracy, w tym: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przemysł spożywczy, wózek widłowy i wiele innych.

Agencja Pracy Flexcraft od kilku lat z powodzeniem umieszcza polskich kandydatów w zaufanych holenderskich firmach. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją zatrudnienia, która w swojej pracy zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji pozwalają nam być postrzeganym jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Flexcraft

Opole, Polska
+48504181439
Osoba Kontaktowa
Angelika Sieradzka
strona www:
flexcraft.nl