DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: 796901049
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

OPIS STANOWISKA

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie produkującej dywany na stanowisko: pracownik produkcji dywanów.

Obowiązki na stanowisku: odcinanie i łączenie nici, wymiana szpuli, sprawdzanie dostawy przędzy do maszyny , cięcie krawędzi mat lub rolek, pakowanie dywanów za pomocą specjalnej folii,  przenoszenie gotowych produktów lub układanie towaru na palety i
etykietowanie oraz kontrola jakości.

Na terenie zakładu ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

WYMAGANIA

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1 / B2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

OFERUJEMY

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Stawka zależna od wieku : 18 lat- €6.00 brutto/h
                                           19 lat- €7.05 brutto/h
                                           20 lat- €9.40 brutto/h
                                           21 lat- €12.76 brutto/h

  • Pracę w systemie 1- lub 3- zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (zaczyna się w niedzielę o godz. 00:00 i kończy w czwartek)

  • W przypadku podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym -  dodatek zmianowy +19,7% do każdej przepracowanej godziny na obojetnie jakiej zmianie

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Agencja Pośrednictwa Pracy

"WIATRAK-JOBS" (KRAZ 14959)

(oferta pracy tymczasowej).

Web: www.wiatrak-jobs.pl

Biuro Piła ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła

Biura czynne:

Pon-Pt w godzinach 9:30-16:30