24/7 drive
24/7 drive
dodano około 9 godzin temu

Kierowca C+E - Dystrybucja Produktów BIO (13669)

Erp Holandia
600-750  EUR / tydzień
Wyświetleń: 11Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Kierowca kat.CE dystrybucja

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w wynajmie i naprawie przyczep oraz transporcie kondycyjnym na terenie całej Europy: od początku do końca, bez przeładunków i interwencji osób trzecich. W ten sposób mają pewność, że ładunek dotrze na czas i bez uszkodzeń.

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie krajowym!

Baza: Erp

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za dostarczanie biologicznych produktów spożywczych z centrum dystrybucyjnego do sklepów i supermarketów na terenie całej Holandii. Produkty znajdować się będą na kontenerach rolkowych, a ich załadunek i rozładunek będzie częścią twojej pracy. Będziesz też musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać braki produktów i odbierać puste kontenery rolkowe na żądanie.

Swoją pracę rozpoczynać będziesz bardzo wcześnie rano, około godziny 03:00 nad ranem, a grafik będzie rozpisany od poniedziałku do soboty. Twój dzień pracy będzie trwał od 11 do 12 godzin.

Pamiętaj:

  • Elastyczność jest bardzo ważna na tym stanowisku
  • Załadunek i rozładunek jest wymagany od kierowcy
  • Czas rozpoczęcia pracy to bardzo wczesne godziny poranne
  • Musisz być otwarty na pracę w weekendy
  • Praca zgodnie z zasadami i procedurami jest bardzo ważna

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca kat. CE
  • Doświadczenie jako kierowca w dystrybucji będzie dodatkowym atutem
  • Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Stawka godzinowa € 18.71 brutto (dobierana na podstawie doświadczenia)  plus dodatki
  • Kontrakt holenderski
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (ok. 600-750 € netto tygodniowo)
  • Pieniądze wakacyjne i płatny urlop (25 dni na rok)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Składki emerytalne
  • Ilość godzin tygodniowo: 40-50
  • Zakwaterowanie
Regulamin portalu Jober.pl

24/7 drive

Katowice, Polska
+48 (32) 209 70 10
Osoba Kontaktowa
24/7 drive
strona www:
www.247drive.pl