dodano ponad rok temu

Monter systemów przeciwpożarowych

Enschede Holandia
Wyświetleń: 4556Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Monter / Instalator Systemów Przeciwpożarowych

Poszukujemy doświadczonej osoby z pasją do montażu i instalacji systemów przeciwpożarowych! Jeżeli jesteś utalentowany w tej dziedzinie i masz umiejętności potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa, to ta praca jest dla Ciebie!

Nasza klient zajmuje się projektowaniem, montażem i konserwacją systemów przeciwpożarowych dla różnych typów obiektów. Jest liderem w branży i zapewnia rozwiązania najwyższej jakości.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w montażu i instalacji systemów przeciwpożarowych
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów technicznych
  • Precyzja i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
OBOWIĄZKI:
  • Montaż i instalacja systemów przeciwpożarowych w różnych typach obiektów
  • Konserwacja i naprawa istniejących systemów
  • Przestrzeganie norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w dynamicznym środowisku i przy interesujących projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Regulamin portalu Jober.pl

KTP Interflex

+31629217719
Osoba Kontaktowa
Kuba KTP Interflex
strona www:
www.ktp.nl