Solutions Recruitment
dodano około rok temu

Produkcja I Montaż Autobusów | 2500€ Netto + Nadgodziny | EINDHOVEN | 1 Osobowe Zakwaterowanie

Eindhoven Holandia
2500-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 33Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Praca przy produkcji i montażu autobusów:

Miejsce pracy: Eindhoven

Opis stanowiska / Obowiązki:

    wykonywanie prac montażowych

    dokręcanie śrub i nakrętek do kół

    montaż klimatyzacji na dach autobusu

    drobne prace wysokościowe (brak lęku wysokości!)

    wiercenie otworów w celu przygotowania instalacji

    praca według listy kontrolnej w języku angielskim

Stawka:

    €13,36 /h brutto

    €20.00 (stawka nocna) /h brutto

    €20.04/h brutto nadgodziny 150%

Godziny pracy:

    06:45-17:45 min. 50h tygodniowo

Wymagania:

    język angielski na poziomie B1 (komunikatywny)

    doświadczenie zawodowe ( techniczne, mechaniczne)

    własne auto na dojazd

Nasza Oferta:

    atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka angielskiego)

    dodatki za prace zmianowe

    niemiecka umowa o pracę

    dodatki urlopowe oraz świąteczne

    niemieckie ubezpieczenie + bonus

    cykliczne podwyżki

    regularne zaliczki

    wsparcie polskojęzycznych dysponentów

    zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Zakwaterowanie:

    do 600€ miesięcznie – pokój jednoosbowy (wspólna kuchnia oraz łazienka) (zakwaterowanie w Wegberg)

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.

Regulamin portalu Jober.pl

SolutionsRecruitment

Apeldoorn, Holandia
+48730969402
Osoba Kontaktowa