SFS International
dodano ponad rok temu

Pracownik produkcji - pralnia przemysłowa

Eindhoven Holandia
Wyświetleń: 40Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji w pralni przemysłowej

Miejsce pracy: Holandia, EIndhoven

Obowiązki:

  • praca na różnych stanowiskach - sortowanie, rozładunek, maglowanie, układanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (umożliwiająca rozumienie i podstawową komunikację w tym języku)
  • sprawność fizyczna i umiejętność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • mile widziane własne auto na wyjazd i/lub prawo jazdy

Oferujemy:

·         Holenderski Kontrakt (36 h w tygodniu)

·         Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;

·         Zakwaterowanie bezpłatne w pokojach max. 2 osobowych;

·         Opcjonalnie pracę w nadgodzinach

·         Zawsze wolne niedziele

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 22 102 11 61.

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K.. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Regulamin portalu Jober.pl

0048221021161
Osoba Kontaktowa