SFS International
dodano ponad rok temu

Pracownik produkcji - Cleanroom

Eindhoven Holandia
1800-2000  EUR / m-c
Wyświetleń: 43Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:

SFS International Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce). Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą. Jesteśmy z Wami na każdym etapie zatrudnienia. Nasi specjaliści wspierają Was na każdym kroku rekrutacji, a polscy koordynatorzy w docelowym miejscu pracy.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - segregacja, pakowanie odzieży roboczej i praca w Cleanroomie

Miejsce pracy - Holandia, Eindhoven

Obowiązki

  • sortowanie
  • hermetyczne zamykanie (praca w Cleanroomie)
  • praca ze skanerem, metkowanie, wysyłka do klienta

Wymagania

  • rozumienie podstawowych zwrotów w języku angielskim
  • dokładność i sumienność
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej

Oferujemy

  • Umowę polską w trybie oddelegowania
  • Dopłatę za dojazdy do pracy
  • Dodatki zmianowe za pracę w Cleanroomie
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2021 roku
  • Zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stałych godzinach w systemie dwuzmianowym
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 733 881 106.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

0048733881106
Osoba Kontaktowa