Logistic Force
Patrycja Bala-Pelka
dodano 10 dni temu

Pracownik produkcji

Eindhoven Holandia
16.19  EUR / h
Wyświetleń: 25Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK CLEANROOMU

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

WYMAGANIA:
• znajomość języka angielskiego lub/i niderlandzkiego
• własne zakwaterowanie i transport do pracy
• dokładność, dbałość o detale

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• sortowanie oraz układanie ubrań
• pakowanie ubrań do sterylnych opakowań
• wkładanie oraz wyciąganie ubrań z maszyn piorących
• dbałość o to aby cały proces odbywał się w sterylnych warunkach

OFERUJEMY:
• praca w systemie dwuzmianowym-6:00-14:15/14:15-22:30
• 36h w tygodniu
• stawka godzinowa €14,08 + 15%=  €16,19
• osobno odkładane dodatki: wakacyjny oraz urlopowy
• zwrot kosztów podróży
• długotrwała współpraca
• tygodniowy system wynagrodzeń
• opieka koordynatorów mówiących w języku polskim

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika cleanroomu.
Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej. Cały proces odbywa się w specjalnie dostosowanych pomieszczeniach zapewniających sterylność na najwyższym poziomie.
Praca wymaga poruszania się w specjalnie zaprojektowanym kombinezonie, który chroni przed przenoszeniem zanieczyszczeń, pozostając lekkim i wygodnym w użytku.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Tilburg, Holandia
0682503714
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.pl.logisticforce.nl