OTTO Work Force
dodano około 2 miesiące temu

Pracownik magazynu w Galvano Groothandel w Eindhoven

Eindhoven Holandia
14.08  EUR / h
Wyświetleń: 246Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok
Wynagrodzenie: 14.08 €/h
Akceptowane języki: Holenderski, Angielski
Branża: Logistyka
Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową na cały etat

O ofercie
Galvano Groothandel BV jest wiodącym na rynku dostawcą najlepszych marek dla branży produktów do wyposażenia łazienek, działającym na terenie całej Holandii. Ich asortyment obejmuje produkty z branży łazienkowej, płytki, ogrzewanie, materiały instalacyjne, a także lekkie materiały budowlane i narzędzia. Galvano zapewnia odpowiednią jakość, niezawodność dostaw i krótkie kanały komunikacji.

Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie zamówień dla większych i dla indywidualnych klientów, pracę ze skanerami ręcznymi oraz kompletację zamówień z wykorzystaniem EPT.

Praca będzie wykonywana w systemie trójzmianowym od poniedziałku do piątku: rano od 6:00 do 14:00, po południu od 14:00 do 22:00 i w porze nocnej od 22:00 do 6:00. Ogółem będziesz pracować około 32-40 godzin tygodniowo, z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatek.

Pierwszego dnia zostaniesz powitany przez team leadera, który po krótkim zapoznaniu Cię z zespołem, przekaże Ci instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i przedstawi zadania, nad którymi będziesz pracować. Ze względów bezpieczeństwa bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego i podstaw języka niderlandzkiego. Dołącz do zespołu i rozpocznij nową karierę jako pracownik magazynu!

Obowiązki
  • Kompletowanie zamówień
  • Sprawdzanie zamówień
  • Praca przy użyciu skanerów ręcznych
  • Praca z EPT

Wymagania
  • Podobne doświadczenie w logistyce
  • Doświadczenie w pracy z EPT
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego

Benefity
  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja on-line
  • Aplikacja MyOTTO
  • Wsparcie 24/7
Klauzula RODO
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Regulamin portalu Jober.pl

OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.

Wrocław, Polska
0717443146
Osoba Kontaktowa
OTTO