dodano około 2 godziny temu

Pracownik magazynu z kosmetykami - orderpicker €13.72 brutto/h

Ede Holandia
13.72  EUR / h
Wyświetleń: 2Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Dla naszego klienta poszukujemy sumiennych i dokładnych osób do pracy na stanowisku Orderpickera w magazynie z kosmetykami w Holandii. Twoim zadaniem będzie zbieranie i kompletowanie zamówień na kosmetyki oraz inne produkty pielęgnacyjne.

Data przyjazdu: 28.10.2024

Miejsca pracy: Ede, Vlaardingen

Kruidvat dwie lokalizacje Ede lub Vlaardingen. Na Vlaardingen mają dodatek dzienny w wysokości 10 Euro ( co nam daje średnio 50 Euro w tygodniu = 200 Euro miesięcznie – przy założeniu – 5 razy w tygodniu ) ale wystarczy raz nie przyjść nie zgłaszając tego odpowiednio wcześnie i tracimy dodatek. Proszę to mieć na uwadze.

Główne obowiązki:

  • Zbieranie zamówień zgodnie z listą lub za pomocą skanera
  • Kompletowanie i pakowanie produktów kosmetycznych
  • Sprawdzanie jakości produktów przed wysyłką
  • Obsługa wózków paletowych ręcznych i elektrycznych

Warunki pracy:

  • wyjazd w pojedynkę (kobieta/mężczyzna)
  • Praca w nowoczesnym magazynie
  • Kierowca auta służbowego otrzymuje 5€ dziennie.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • Zakwaterowanie: 137.50 € / tydzien
  • Ubezpieczenie zdrowotne: € 35.52 + € 1.94 / tydzien

Dodatkowa wymagania:

  1. Wzrost:
  • Panie - min. 165cm wzrostu
  • Panowie - min 170cm wzrostu
  • język angielski (A2/B1+)
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HolandiaJobs

Radom, Polska
Osoba Kontaktowa
Sandra Cimała