Ewelina D
dodano 3 dni temu

Orderpicker kosmetyków w Kruidvat. Single i Pary. 35 osób z jak najszybszym przyjazdem

Ede Holandia
14  EUR / h
Wyświetleń: 71Aplikacji: 7
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Opis:

 Poszukujemy sumiennych i dokładnych osób do pracy na stanowisku Orderpickera w magazynie z kosmetykami w Holandii. Twoim zadaniem będzie zbieranie i kompletowanie zamówień na kosmetyki oraz inne produkty pielęgnacyjne.

Główne obowiązki:

  • Zbieranie zamówień zgodnie z listą lub za pomocą skanera
  • Kompletowanie i pakowanie produktów kosmetycznych
  • Sprawdzanie jakości produktów przed wysyłką
  • Obsługa wózków paletowych ręcznych i elektrycznych
Warunki pracy

Stawka 13,72 euro brutto/h plus dodatki

Angielski komunikatywny

Prawo jazdy wymagane, 1 osoba w parze

Praca w nowoczesnym magazynie

Kierowca auta służbowego otrzymuje 5€ dziennie.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Zakwaterowanie: 137.50 € / tydzien

Ubezpieczenie zdrowotne: € 35.52 + € 1.94 / tydzien

Dodatkowa wymagania

Wzrost:

- Panie - min. 165cm wzrostu

- Panowie - min 170cm wzrostu

Regulamin portalu Jober.pl

Holandia Jobs

Wrocław, Polska
0694162326
Osoba Kontaktowa
Ewelina D