DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: werk team
  • Kontakt: artur koniecz
  • Telefon: 0048660501166
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Spawacz konstrukcji budowlanych -135/136/138

Oferta nr 81/29

Miejsce pracy: Holandia Druten i okolice
Stawka: 18,00 brutto/godz

Start pracy  pażdziernik 2023

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji budowlanych
  • Spawanie metodą MIG/MAG

Wymagania:

  •   Czytanie rysunków technicznych
  •   Zaangażowanie i dokładność
  •   Język obcy angielski lub holenderski wymagany
  •   Certyfikat MIG/MAG EN 9601-1
  •   Certyfikat 135/136/138
  •   Prawo jazdy
  •  Dyspozycyjność
  •   Umiejętność pracy samodzielnej

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
  • Wypłata wpływająca  na konto co tydzien pracy
  • Zakwaterowanie płatne 105€/tydz  pokoje max.2 osobowe
  • Ubezpieczenie płatne 36 € brutto/tydzień
  • 556€/tydz na czysto po odliczeniu ubezpieczenia i zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660 501 166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres [email protected]

ZGODY WYMAGANE: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).