Solutions Recruitment B.V
Ewa Filipiak
dodano 22 dni temu

ORDERPICKER | JUMBO | DEN BOSCH | €14,79

Den Bosch Holandia
14.79-29.58  EUR / h
Wyświetleń: 145Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Orderpicker na magazynie supermarketu Jumbo – orderpicker jest to pracownik magazynowy, zajmujący się przygotowywaniem zamówień dla poszczególnych klientów. Do Twoich zadań należeć będzie szukanie określonych towarów, pakowanie ich i przygotowywanie do wysyłki! Praca odbywa się przy pomocy skanera oraz wózków elektrycznych i jest możliwa w dziale:

DIEPVRIES – mroźnia, temperatura -20 stopni Celsjusza, pracodawca zapewnia ciepłe ubrania; dodatek 8% do każdej godziny pracy

FRESH – chłodnia, temperatura + 2 stopni Celsjusza, ciepłe kurtki, rękawiczki i czapki zapewnia pracodawca; dodatek 2% do każdej godziny pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produktów do wysyłki (do 20kg)
  • Zbieranie zamówień
  • Weryfikowanie i sprawdzenie zawartości zamówień
  • Pakowanie towarów
  • Obsługa zwrotów
  • Kontrola jakości zamówień

Stawka:

€14,79/h brutto z dodatkiem ADV

chłodnia +2% = €15,08/h brutto

mroźnia +8% = €15,97/h brutto

135% po 45h pracy w tygodniu = €19,96/h brutto

150% za pracę w niedzielę = €22,18/h brutto

200% za pracę w święta = €29,58/h brutto

Godziny pracy:

System 2 zmianowy: 05:30 – 14:00; 14:00 – 23:00

Możliwość pracy w weekendy!

Gwarantujemy:

  • ubranie ochronne (na działach chłodnych ubranie ochronne umożliwiające komfortową pracę bez przemarznięcia);
  • ciepły, darmowy posiłek na zmianie popołudniowej;
  • możliwość awansu oraz podwyżek;
  • dostęp do bardzo taniej kafejki w kantynie;

Dodatkowe informacje:

  • po przejściu procesu rekrutacyjnego z naszym rekruterem, zadzwoni do Ciebie koordynator, celem przeprowadzenia kolejnych etapów rekrutacji – jest to bardzo ważne, abyś oczekiwał na kolejny telefon! Rozmowa z koordynatorem jest prowadzona w języku angielskim!
  • wypłatę otrzymasz w drugim tygodniu od rozpoczęcia pracy
  • przyjazd na zakwaterowanie jest możliwy w niedzielę, w godzinach 10:00 – 16:00
  • istnieje możliwość zakwaterowania po stronie Niemieckiej
  • lokacje to: domy, mieszkania lub hotele pracownicze z pokojami dwuosobowymi
  • każdy pracownik musi zabrać ze sobą pościel, kołdrę, poduszkę oraz obuwie robocze
  • z zakwaterowania do pracy można dostać się: pieszo, rowerem lub samochodem, w zależności od odległości (do 10 km rower)
  • istnieje możliwość wypożyczenia roweru w agencji, koszt to 150€ (płatność w ratach, 3×50€, odciągane z 3 kolejnych wypłat). Po zakończeniu współpracy/zdaniu roweru kaucja zostaje w całości zwrócona
  • aby zostać kierowcą samochodu służbowego musisz mieć min. 21 lat i roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*
  • dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*
  • cotygodniowe wypłaty!
  • Holenderska umowa o pracę
  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin
  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

  • Angielski komunikatywny
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Dyspozycyjność
  • Otwartość

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 130 – koszt tygodniowy zakwaterowania

€ 36 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.

Regulamin portalu Jober.pl

Apeldoorn, Holandia
571514624
Osoba Kontaktowa