Dział HR
dodano 6 miesięcy temu

Operator prasy krawędziowej CNC z j.niderlandzkim,Holandia#Praca z zakwaterowaniem od zaraz

Cruquius Holandia
Wyświetleń: 38Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Cruquius,Holandia

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej CNC min.2 lata
  • Doświadczenie w cięciu,gięciu blachy,formowaniu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość j.niderlandzkiego
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Znajomość stali nierdzewnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja maszyn, przenośników taśmowych, podesty, wywrotki i stoły robocze stosowane w przemyśle spożywczym

  • Produkcja różnych produktów z blach ze stali nierdzewnej przy użyciu prasy krawędziowej Durma CNC

  • Konfiguracja maszyny
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie +/- 2250 € netto miesięcznie przy przepracowaniu 40 godzin

  • Wynagrodzenie +/- 520 € tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego i podatków  Wynagrodzenie 18,00 € brutto za godzinę

  •  Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin

  • Holenderska umowa o pracę, dostępna także w języku polskim i angielskim

  •  20 płatnych dni urlopu w roku, nie wliczanych do tygodniowego wynagrodzenia

  •  Komfortowy pokój jednoosobowy w domu rodzinnym

  •  Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca

  •  Rekompensata kosztów podróży zagranicznych w formie regulacji podatkowej

  •  Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać

  •  Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu

  •  Możliwość stałego zatrudnienia

  •  Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

  •  Akcja Przyjaciel do Przyjaciela

  • Twój osobisty menadżer konta, który pomoże Ci i odpowie na pytania

W przypadku zainteresowania ofertą proszą o przesłanie cv na adres [email protected] lub do kontaktu pod numerem tel.574420040 lub sms CNC Holandia
Regulamin portalu Jober.pl

Personnelservice

574420040
Osoba Kontaktowa
Dział HR
strona www:
ww.humansupport.pl