Katarzyna Dziewiątak
dodano 11 miesięcy temu

Pracownik piekarni - BEZ WYMAGAŃ - Bunschoten/Holandia- 12,50€/H

Bunschoten Holandia
12.5  EUR / h
Wyświetleń: 2161Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Opis stanowiska

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu produkujemy najsmaczniejsze specjały chlebowe dla naszych klientów detalicznych i gastronomicznych w Europie.

Codziennie uzupełniamy nasze pieczywo świeżymi, rozpoznawalnymi i kolorowymi składnikami. Rezultatem są produkty o nieodpartym wyglądzie i jeszcze większym smaku.

Nasi ludzie są bardzo ważni w tym procesie, ponieważ ręcznie tworzą gotowe produkty. Zapewniają rozpoznawalny i piękny wygląd! Robimy to we własnej, nowoczesnej piekarni i oferujemy wysoki stopień elastyczności.

Praca produkcyjna na 10 zmian w ciągu 24 godzin, ludzie zaczynają rano, po południu, wieczorem lub w nocy. Kandydaci mogą pracować od 35 do 45 godzin tygodniowo, latem można pracować również w niedziele (dodatek zmianowy 200%).

Język polski bądź podstawowy angielski jest wystarczający.

Wymagania

• wzrost minimum 160 max 190 cm

• doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane ale nie wymagane

• połowa osób z DL

• Makijaż oraz paznokcie nie sa dozwolone!

Warunki pracy

• Pracujesz na linii produkcyjnej: sprawdzasz chlebki pita / mini składnik ze składnikami.

• Możesz być planowany do pracy do dwóch ciepłych działów (produkcja) oraz do jednego zimnego działu (packing)

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

• 119,75 e/ brutto tygodniowo

Wynagrodzenie

• 12,50 euro brutto/godz

• po 18:00 – 16,75 euro brutto

• po 00:00 – 17,12 euro brutto

• Niedziele: 25 euro/brutto

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Holandiajobs

Radom, Polska
+48514843896
Osoba Kontaktowa