DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 700 EUR/tydzień
  • Firma: Holandiajobs
  • Kontakt: Luiza Krupa-Hut
  • Telefon: 510769862
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz
Dla mojego holenderskiego klienta poszukuję STOLARZY do budowy domków holenderskich.

 Zakres obowiązków:
  • Prace stolarskie i wykończeniowe
  • Montaż ścian, podłóg, dachów, produkcja stolarki okiennej, drzwi
  • Obróbka maszyn do ciecia drewna
  • Praca wykonana jest w oparciu o rysunek techniczny
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na szczeblu
  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie A2
  • prawo jazdy i auto mile rozpoznane
  • Gotowość do pracy od zaraz i na okres czasu

Gwarantujemy:
  • Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
  • wypłaty w systemie tygodniowym co piątek
  • pierwsza wypłata w drugim tygodniu pracy, później sukcesywnie co piątek
  • umowa holenderska
  • ubezpieczenie
Wynagrodzenie;
 40 godzin -    €530 netto lub €550 netto gdy posiada własny środek transportu - po wszystkich odtrąceniach.
Na tą chwile jest dużo godzin i przy 60h/tyg Panowie zarabiają powyżej 700€ netto

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 510 769 862 lub wyślij cv [email protected]

Z A P R A S Z A M