dodano 4 miesiące temu

Sortowanie paczek w Holandii

Breda Holandia
13  EUR / h
Wyświetleń: 666Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Jeśli poszukujesz prostej pracy za granicą, posługujesz się komunikatywnie lub podstawowo językiem angielskim- mamy ofertę dla Ciebie! Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do pracy w sortowniach holenderskiej poczty- praca jest możliwa do podjęcia w różnych lokalizacjach i systemach pracy!

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • zapewniony dojazd do pracy
  • wynagrodzenie: stawka podstawowa + atrakcyjne dodatki zmianowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość podjęcia pracy w różnych lokalizacjach (m.in. Breda, Born)
  • zapewnione zakwaterowanie

zadania

  • załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych za pomocą kontenerów na kółkach lub ręcznie
  • sortowanie listów, paczek oraz przesyłek

oczekujemy

  • dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • komunikatywnej lub podstawowej znajomości j. angielskiego
  • posiadania zaświadczenia o niekaralności - warunek konieczny
  • mile widziane: posiadanie prawa jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy w Holandii

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Regulamin portalu Jober.pl

Randstad Polska Sp. z o.o.

501324406
Osoba Kontaktowa
Maja Rudzka