DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Techvisie Personeelsdiensten BV
  • Kontakt: Agnieszka Zakrzewska
  • Telefon: +31613477676
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Dla naszego klienta - firmy współpracującej z domami towarowymi, pilnie poszukujemy pracowników magazynu Zary - w centrum Rotterdamu.

Jeśli znasz podstawy angielskiego, jesteś dostępny i szukasz pracy w Bredzie, jest to oferta dla Ciebie!

Opis stanowiska

Praca polega na pakowaniu i etykietowaniu ubrań, ponadto na rozładunku kartonów z odzieżą i akcesoriami oraz sprawdzaniu, że gotowe pakunki trafiają we właściwe miejsce w magazynie.

Poszukujemy osoby precyzyjnej, która ma doświadczenie na produkcji. Praca nie wymaga dużego wysiłku fizycznego, ale dużej dokładności.

Jest to zlecenie dla międzynarodowej firmy, więc językiem obowiązującym na hali produkcyjnej jest angielski.

Co oferujemy?

-Interesujące doświadczenie w ramach wyjątkowego procesu produkcyjnego;

-Wynagrodzenie w wysokości €12,50 za godzinę, ponadto rezerwacje i naliczanie emerytury od 1 dnia;

-Pracę w centrum Bredy;

-Godziny pracy od 10:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku, z 1-godzinną przerwą.

Czego oczekujemy?

Precyzji i zachowania bezpieczeństwa pracy przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na szczegóły w procesie produkcji;

Znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym;

Zamieszkania w Rotterdamie lub okolicach;

Doświadczenia z PDA (systemem zarządzania produkcją).