Otto Special Staffing
dodano 4 miesiące temu

Spawacz (MIG-MAG/TIG) w Veluw Metal Creations w Nieuwkuijk

16.2  EUR / h
Wyświetleń: 46Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Sektor – branża techniczna

Wynagrodzenie EUR €16.20/Hr.

Zatrudnienie Umowa o pracę tymczasową na cały etat

Języki – angielski, niderlandzki

Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji kompletnych obróbek blach. W magazynie w Nieuwkuijk tworzone są produkty metalowe dla międzynarodowych klientów.

Jako Spawacz będziesz przetwarzał metal na jednym z trzech wydziałów:

1. Dział stołowy/metalurgiczny: będziesz ciąć, szlifować, piłować i robić otwory w metalu.

2. Dział giętarek: będziesz wyginał metal zgodnie z rysunkami.

3. Dział spawacza: będziesz wykańczał produkty za pomocą metod spawania TIG lub MIG-MAG.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 07:30 do 16:30. Masz możliwość pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.

Pierwszego dnia otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działalność. Abyś czuł się mile widziany, otrzymasz swoje własne, nowoczesne stanowisko spawalnicze. Tutaj masz do dyspozycji wszystkie narzędzia i możesz specjalizować się w swojej dziedzinie oraz szeroko się rozwijać. Dołącz do przyjaznego zespołu w VMC jako Spawacz!

Obowiązki

Montowanie produktów

Przygotowywanie części metalowych

Gięcie metalu

Spawanie metalu

Wykańczanie produktów

Mierzenie wyprodukowanych części

Sprawdzanie maszyn

Sprawdzanie jakości

Podnoszenie opakowań o różnej wadze

Wymagania

Szkolenie w zakresie spawania TIG, MIG-MAG i/lub poziom 2

Umiejętność dobrego czytania rysunków technicznych

Umiejętność samodzielnego wykonywania produktów wysokiej jakości

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Znajomość języka angielskiego

Regulamin portalu Jober.pl

OTTO Special Staffing

Tilburg, Holandia
+48717443146
Osoba Kontaktowa