HumanBe
Paulina Czuń
dodano 4 miesiące temu

Pracownik Produkcji Sera

Bodegraven Holandia
13.27-14.27  EUR / h
Wyświetleń: 596Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Bodegraven

Start: Omów start pracy z rekruterem

Zadania na stanowisku:

pakowanie sera;

praca na produkcji;

zbiór pudelek do sztaplowania;

dostarczanie różnych rodzajów sera na linię pakującą;

pakowanie sera do pudełek do przechowywania;

sortowanie i porządkowanie pakowanego sera w celu przygotowania go do transportu;

Wymagania:

komunikatywny języki angielski lub holenderski;

 mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B;

własny środek transportu samochód lub rower;

chęć podjęcia pracy na stałe;

Oferujemy:

holenderską umowę o pracę tymczasową;

miłą atmosferę w pracy;

zainteresowanie dobrem pracownika przez koordynatorów i osoby z biura;

atrakcyjne wynagrodzenie; 13,27 euro brutto na godzinę jako pracownik produkcji lub 14,25 euro brutto na godzinę jako operator linii + 8% dodatek wakacyjny

dodatki zmianowe: 130% (po 18:00) 140% (po 22:00)

praca zmianowa 6:00-15:00 15:00-22:00

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w domku jednorodzinnym;

ubezpieczenie;

Cv proszę wysyłać na adres: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
794106012
Osoba Kontaktowa