HolandiaJobs
dodano 23 dni temu

Przyjemna praca w Holandii przy produkcji kwiatów i stroików kwiatowych

Bleiswijk Holandia
9500  PLN / m-c
Wyświetleń: 105Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Przyjemna praca w Holandii przy produkcji kwiatów i stroików kwiatowych! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Gdzie będziesz pracować? – Bleijswijk, Holandia

 Zakres obowiązków:

Praca przy kwiatach w Holandii dzieli się na kilka różnych rodzajów ofert. Oferta pracy przy układaniu stroików i bukietów zapewnia pracę przy indywidualnym stanowisku, co daje duży komfort i swobodę pracy. Pracownicy zajmują się samodzielnym układaniem bukietów, stroików, czy tworzeniem kompozycji z żywych roślin ciętych. Nie od dziś wiadomo, że Holandia słynie z produkcji tulipanów. Jest to jeden z najpopularniejszych gatunków produkowanych kwiatów w Niderlandach. Równie popularnym są storczyki, które także są wykorzystywane do produkcji kompozycji z kwiatów.

Oferujemy:

Atrakcyjną stawkę godzinową: 13.68 EUR

Zakwaterowanie w hotelach lub w domach holenderskich

Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

Praca jest bardzo lekka i przyjemna. Posiadam w swojej ofercie tylko czyste i zadbane zakwaterowania. Jeśli jest to twój 1-szy wyjazd do Holandii to bardzo dobrze trafiłaś/eś i zapraszam do wysłania CV.

600-569-460 KONTAKT WHATSAPP

Regulamin portalu Jober.pl

Rzeszów, Polska
600569460
Osoba Kontaktowa
Rekruter Kamila