DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Holandiajobs
  • Kontakt: Klaudia Brodowska
  • Telefon: 504-249-266
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Opis stanowiska

- PRACA PRZY TAŚMIE - UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH - SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE. -PRACA MOŻE BYĆ W NIŻSZEJ TEMPERATURZE OD -3 DO 7'C

Wymagania

* Checi i motywacja do pracy

* Wymagane zaswiadczenie o niekaralnosci I BRAK WIDOCZNYCH TATUAZY

- MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU BUKIETÓW

- DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 8 TYGODNI

- MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Warunki pracy

- LEGALNE ZATRUDNIENIE

- ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE

- TRANSPORT DO HOLANDII

- COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO

- OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW

- MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

- NA HALI MOŻE PANOWAC NIŻSZA TEMPERATURA OD -3'C DO 7'C

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Ubezpieczenie: 35,42 €/tygodniowo;

 Zakwaterowanie:

pokoje 4 osobowe 12,50 do 14,50 w zaleznosci od standardu

pokoje 2 osobowe 13,00 do 18,85 w zaleznosci od standardu

Wyplaty w systemie tygodniowym

moze byc w hotelu lub w tradycyjnych domach holenderskich

single/koledzy pokoje 3-4 osobowe, pary 2-osobowe

Salary

kwiaty: poniżej 21 r.ż.: 11,16€/h +21 - 11,59€/h stroiki kwiatowe: poniżej 21 r.ż.: 11,16€/h +21 - 11,61€/h

Czy mogę wyjechać do pracy bez posiadania numeru BSN (Sofi)?

W momencie wyjazdu numer Sofi nie jest obowiązkowy, po przyjezdzie do Holandii pomagamy w złożeniu odpowiednich deklaracji w celu jego wyrobienia w Urzędzie Gminy.

Czy jestem ubezpieczony w momencie podjęcia pracy?

Tak. Zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

W jakiej formie wypłacane jest wynagrodzenie?

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek), oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

Jak dojeżdżamy do pracy ?

Dojazd do miejsca pracy obejmuje: *Rower (odległość do pracy nieprzekraczająca 7 km) *bus firmowy (bezpłatny)

Czy firma organizuje transport do Holandii ?

Tak. Organizujemy przejazd Firmą Przewozową GtvBus, naszym zaufanym partnerem w transporcie. Organizujemy wyjazdy z całej Polski.. www.gtvbus.pl

Co zabieram ze sobą wyjeżdżając do pracy ?

* poduszkę, śpiwór/kołdra, oraz prześcieradło *naczynia kuchenne (.kubek, talerz , sztućce,garnek itp.) *buty robocze (z metalowymi noskami) *ważny i nie uszkodzony dowód osobisty lub paszport *Sofi numer w oryginale jeżeli jest wyrobiony *dokumenty bankowe (nr. konta walutowego ,oraz karta do bankomatu) *gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie)