Natalia Potocka
dodano ponad rok temu

Praca w szklarni z gerberami

Bleiswijk Holandia
11.75  EUR / h
Wyświetleń: 1187Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

PRACOWNIK DO PRACY W SZKLARNI POSZUKIWANY

Poszukujemy pracowników do pracy w szklarni z gerberami w Holandii, a dokładnie w Bleiswijk.

Opis stanowiska:

*praca przy gerberach w szklarni - ciepłe środowisko pracy
*pielęgnacja kwiatów <podlewanie, pielenie, porządkowanie grządek>
*zrywanie dorosłych kwiatów ręcznie

Wymagania:

*dyspozycyjność oraz motywacja i chęci do pracy
*każdy pracownik musi mieć ze sobą swoje buty robocze z blachą
*doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane
*prawo jazdy mile widziane

Warunki pracy:

*podwyższona temperatura

Wynagrodzenie:

*stawka to €11,75 brutto/h
*plus dodatki za nadgodziny w soboty, niedziele i święta
*powyżej 10 godzin przepracowanych w ciągu dnia jest dodatek 126%
*powyżej 40 godzin przepracowanych od poniedziałku do soboty jest płatne 126%
*jeśli pracownik pracuje 6 dzień i jest to sobota oraz ma w tygodniu przepracowane 40 godzin to sobota jest płatna 150%
*niedziela i święta płacone 200%

Wypłaty są co 4 tygodnie, możliwość zyskania zaliczki.

Regulamin portalu Jober.pl

HolandiaJobs

Radom, Polska
504 249 677
Osoba Kontaktowa