Holandiajobs
Marlena Szczepaniak
dodano około rok temu

Praca w magazynie spożywczym

Bleiswijk Holandia
14.74  EUR / h
Wyświetleń: 2239Aplikacji: 8
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Praca na magazynie spożywczym

Opis stanowiska pracy:

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie spożywczym. Praca polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem systemu voice pick oraz kompletowaniu zamówionych produktów. W magazynie znajduje się hala ciepła oraz chłodnia (3-5 °C).

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Zbieranie zamówień przy użyciu systemu voice pick;
  • kompletowanie zamówienia dla określonego klienta/sklepu;
  • zestawienie towaru na jedną paletę zgodnie z zamówieniem klienta;
  • przygotowanie towaru do odbioru przez klienta;
  • prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej, zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • dbałość o utrzymanie porządku na magazynie;
  • inne prace magazynowe.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Mile widziane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • zdolności manualne i dokładność;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
  • samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy zespołowej;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Co oferujemy kandydatom:

  • Zorganizowanie przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca pracy;
  • zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z pełnym wyposażeniem;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • tygodniowy system płatności;
  • wynagrodzenie : €14.74 brutto/h.

Gwarantujemy pomoc podczas całego procesu rekrutacyjnego, a także obiekę polskiego koordynatora na terenie Holandii.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV za pośrednictwem strony.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HolandiaJobs

Radom, Polska
514843672
Osoba Kontaktowa