PRACA NA ZAKŁADZIE Z ANTHURIUM I STORCZYKAMI- BLEISWIJK

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 200-400 EUR/tydzień
  • Firma: FLEXCRAFT
  • Kontakt: Agata
  • Telefon: 48 504 968 559
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Anthura jest firmą specjalizującą się w storczykach i Anthurium. Ozdabiamy świat kolorowymi kwiatami i roślinami tworząc innowacyjne i trwałe produkty dla producentów i konsumentów. Przy pomocy naszego zmotywowanego zespołu profesjonalistów przekształcamy rozwój hodowlany i rozwój technik uprawy oraz trendy wśród konsumentów w nowe odmiany.

Opis stanowiska:

• sadzenie anthurium i storczyków,

• pielęgnacja sadzonek,

• sortowanie nasion oraz sadzonek,

• hartowanie sadzonek poprzez przenoszenie ich między halami,

• stanowiska pracy są siedzące jak i stojące, dużo prac związanych jest także z poruszaniem się między różnymi halami na zakładzie.

Nasza oferta:

• Możliwość pracy na długi okres czas- chcemy się z Tobą związać na zawsze!

• Praca dla zakładu, w którym panuje rodzinna i przyjazna atmosfera

• Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu!

Jeśli uważasz, że ta oferta nie jest dla Ciebie zadzwoń, a razem znajdziemy pracę idealną!

Możliwość pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem!

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych,

holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia

 na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy

postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273